Tel kadayıf, çiğ (hammadde, Antakya künefesi) Kalorisi ve Besin Degerleri
Tel kadayıf, çiğ (hammadde, Antakya künefesi), Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 314 kalori, 8.8g protein, 62.6g karbonhidrat ve 2.4g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 314 kcal |
| Protein | 8,8 g |
| Karbonhidrat | 62,6 g |
| Yag | 2,4 g |
| Lif | 3,0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Porsiyon Bazinda Besin Degerleri
| Porsiyon | Miktar | Kalori | Protein | Karb. | Yag |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 porsiyon | 100 g | 314 | 8,8 | 62,6 | 2,4 |
| 1 dilim | 50 g | 157 | 4,4 | 31,3 | 1,2 |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet