Tel kadayıf, çiğ (hammadde, Erzurum kadayıf dolması) Kalorisi ve Besin Degerleri
Tel kadayıf, çiğ (hammadde, Erzurum kadayıf dolması), Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 301 kalori, 8.3g protein, 60.3g karbonhidrat ve 2.2g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 301 kcal |
| Protein | 8,3 g |
| Karbonhidrat | 60,3 g |
| Yag | 2,2 g |
| Lif | 3,6 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Porsiyon Bazinda Besin Degerleri
| Porsiyon | Miktar | Kalori | Protein | Karb. | Yag |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 porsiyon (6 adet) | 200 g | 602 | 16,6 | 120,5 | 4,4 |
| 1 adet | 35 g | 105,3 | 2,9 | 21,1 | 0,8 |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet