Tirsi Kalorisi ve Besin Degerleri
Tirsi, omega-3 yağ asitleri açısından değerli bir deniz ürünüdür. 100 gramında 205 kalori, 16.1g protein, 0.0g karbonhidrat ve 16.4g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 205 kcal |
| Protein | 16,1 g |
| Karbonhidrat | 0 g |
| Yag | 16,4 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,1 mg |
| Doymus Yag | 3,9 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet