Trabzon hurması, meyve et rengi sarı, kararlı Kalorisi ve Besin Degerleri
Trabzon hurması, meyve et rengi sarı, kararlı, besleyici bir meyve çeşididir. 100 gramında 71 kalori, 0.7g protein, 15.3g karbonhidrat ve 0.1g yağ bulunur. Düşük yağ içeriği ile sağlıklı beslenme planlarında tercih edilir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 71 kcal |
| Protein | 0,7 g |
| Karbonhidrat | 15,3 g |
| Yag | 0,1 g |
| Lif | 3,3 g |
| Seker | 12,3 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet