Türk kahvesi, İstanbul Kalorisi ve Besin Degerleri
Türk kahvesi, İstanbul, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 278 kalori, 13.9g protein, 28.8g karbonhidrat ve 0.3g yağ bulunur. Lif açısından zengin olması sindirim sağlığını destekler.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 278 kcal |
| Protein | 13,9 g |
| Karbonhidrat | 28,8 g |
| Yag | 0,3 g |
| Lif | 51,9 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet