Yaprak sarma, zeytinyağlı, Tokat Kalorisi ve Besin Degerleri
Yaprak sarma, zeytinyağlı, Tokat, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 193 kalori, 3.0g protein, 24.0g karbonhidrat ve 8.4g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 193 kcal |
| Protein | 3 g |
| Karbonhidrat | 24,0 g |
| Yag | 8,4 g |
| Lif | 4,8 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,7 mg |
| Doymus Yag | 0,9 g |
Porsiyon Bazinda Besin Degerleri
| Porsiyon | Miktar | Kalori | Protein | Karb. | Yag |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 porsiyon (6 adet) | 180 g | 347,4 | 5,4 | 43,3 | 15,1 |
| 1 adet | 30 g | 57,9 | 0,9 | 7,2 | 2,5 |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet