Yenilebilir sakatat, dana beyin Kalorisi ve Besin Degerleri
Yenilebilir sakatat, dana beyin, protein açısından zengin bir et ürünüdür. 100 gramında 120 kalori, 12.1g protein, 0.0g karbonhidrat ve 8.0g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 120 kcal |
| Protein | 12,1 g |
| Karbonhidrat | 0 g |
| Yag | 8 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,1 mg |
| Doymus Yag | 2,0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet