Yenilebilir sakatat, dana dalak Kalorisi ve Besin Degerleri
Yenilebilir sakatat, dana dalak, protein açısından zengin bir et ürünüdür. 100 gramında 104 kalori, 17.1g protein, 0.0g karbonhidrat ve 4.0g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 104 kcal |
| Protein | 17,1 g |
| Karbonhidrat | 0 g |
| Yag | 4,0 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,1 mg |
| Doymus Yag | 2,3 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet