Yoğurt, Silivri, İstanbul Kalorisi ve Besin Degerleri
Yoğurt, Silivri, İstanbul, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 89 kalori, 5.5g protein, 4.1g karbonhidrat ve 5.7g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 89 kcal |
| Protein | 5,5 g |
| Karbonhidrat | 4,1 g |
| Yag | 5,7 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 2,2 g |
| Sodyum | 0,1 mg |
| Doymus Yag | 3,7 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet