Yoğurt, Van Kalorisi ve Besin Degerleri
Yoğurt, Van, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 122 kalori, 6.1g protein, 4.8g karbonhidrat ve 8.8g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 122 kcal |
| Protein | 6,1 g |
| Karbonhidrat | 4,8 g |
| Yag | 8,8 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 0,7 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 8,5 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet