Yumurta, tavuk, sarı Kalorisi ve Besin Degerleri
Yumurta, tavuk, sarı, Türk mutfağında yer alan bir besindir. 100 gramında 308 kalori, 14.8g protein, 0.0g karbonhidrat ve 27.6g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 308 kcal |
| Protein | 14,8 g |
| Karbonhidrat | 0 g |
| Yag | 27,6 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,1 mg |
| Doymus Yag | 10,0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet