Yumurta, tavuk, tam Kalorisi ve Besin Degerleri
Yumurta, tavuk, tam, Türk mutfağında yer alan bir besindir. 100 gramında 140 kalori, 13.1g protein, 0.0g karbonhidrat ve 9.7g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 140 kcal |
| Protein | 13,1 g |
| Karbonhidrat | 0 g |
| Yag | 9,7 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,1 mg |
| Doymus Yag | 2,5 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet