Zeytin, yeşil, kokteyl, biberli Kalorisi ve Besin Degerleri
Zeytin, yeşil, kokteyl, biberli, besleyici bir meyve çeşididir. 100 gramında 103 kalori, 0.7g protein, 0.4g karbonhidrat ve 10.2g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 103 kcal |
| Protein | 0,7 g |
| Karbonhidrat | 0,4 g |
| Yag | 10,2 g |
| Lif | 2,9 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 1,0 mg |
| Doymus Yag | 1,5 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet