Zeytin, yeşil, salamura Kalorisi ve Besin Degerleri
Zeytin, yeşil, salamura, besleyici bir meyve çeşididir. 100 gramında 143 kalori, 1.9g protein, 1.7g karbonhidrat ve 13.6g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 143 kcal |
| Protein | 1,9 g |
| Karbonhidrat | 1,7 g |
| Yag | 13,6 g |
| Lif | 3,1 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 1,0 mg |
| Doymus Yag | 2,1 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet