Ayçiçeği tohumu, çerezlik, Alaca, kavrulmuş Kalorisi ve Besin Degerleri
Ayçiçeği tohumu, çerezlik, Alaca, kavrulmuş, yemeklerde kullanılan bir yağ çeşididir. 100 gramında 637 kalori, 24.8g protein, 16.2g karbonhidrat ve 52.0g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 637 kcal |
| Protein | 24,8 g |
| Karbonhidrat | 16,2 g |
| Yag | 52,0 g |
| Lif | 2,5 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet