Ayçiçek yağı Kalorisi ve Besin Degerleri
Ayçiçek yağı, yemeklerde kullanılan bir yağ çeşididir. 100 gramında 900 kalori, 0.0g protein, 0.0g karbonhidrat ve 100.0g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 900 kcal |
| Protein | 0 g |
| Karbonhidrat | 0 g |
| Yag | 100 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 10,4 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet