Margarin, az yağlı (% 39-41 yağ) Kalorisi ve Besin Degerleri
Margarin, az yağlı (% 39-41 yağ), yemeklerde kullanılan bir yağ çeşididir. 100 gramında 371 kalori, 0.0g protein, 0.5g karbonhidrat ve 41.0g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 371 kcal |
| Protein | 0 g |
| Karbonhidrat | 0,5 g |
| Yag | 41 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 8,3 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet