Bal, çiçek Kalorisi ve Besin Degerleri
Bal, çiçek, tatlı kategorisinde yer alan bir besindir. 100 gramında 325 kalori, 0.1g protein, 81.2g karbonhidrat ve 0.0g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 325 kcal |
| Protein | 0,1 g |
| Karbonhidrat | 81,2 g |
| Yag | 0 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 72,1 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet