Çikolata, beyaz Kalorisi ve Besin Degerleri
Çikolata, beyaz, tatlı kategorisinde yer alan bir besindir. 100 gramında 544 kalori, 2.8g protein, 65.5g karbonhidrat ve 30.0g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 544 kcal |
| Protein | 2,8 g |
| Karbonhidrat | 65,5 g |
| Yag | 30,0 g |
| Lif | 0,0 g |
| Seker | 43 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet