Bisküvi, enerjisi azaltılmış, limon lifli, kepek eklenmiş Kalorisi ve Besin Degerleri
Bisküvi, enerjisi azaltılmış, limon lifli, kepek eklenmiş, Türk mutfağında yer alan bir besindir. 100 gramında 431 kalori, 5.7g protein, 73.4g karbonhidrat ve 12.2g yağ bulunur. Lif açısından zengin olması sindirim sağlığını destekler.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 431 kcal |
| Protein | 5,7 g |
| Karbonhidrat | 73,4 g |
| Yag | 12,2 g |
| Lif | 6,2 g |
| Seker | 18,4 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet