Bisküvi, glutensiz Kalorisi ve Besin Degerleri
Bisküvi, glutensiz, Türk mutfağında yer alan bir besindir. 100 gramında 471 kalori, 2.1g protein, 69.3g karbonhidrat ve 19.6g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 471 kcal |
| Protein | 2,1 g |
| Karbonhidrat | 69,3 g |
| Yag | 19,6 g |
| Lif | 4,4 g |
| Seker | 18,1 g |
| Sodyum | 0,1 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet