Margarin, sürülebilir, kahvaltılık Kalorisi ve Besin Degerleri
Margarin, sürülebilir, kahvaltılık, yemeklerde kullanılan bir yağ çeşididir. 100 gramında 553 kalori, 0.0g protein, 1.1g karbonhidrat ve 60.9g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 553 kcal |
| Protein | 0 g |
| Karbonhidrat | 1,1 g |
| Yag | 60,9 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 16,6 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet