Peynir, beyaz, az yağlı-yağsız (yağ, kuru maddede < % 20) Kalorisi ve Besin Degerleri
Peynir, beyaz, az yağlı-yağsız (yağ, kuru maddede < % 20), kalsiyum açısından zengin bir süt ürünüdür. 100 gramında 185 kalori, 16.5g protein, 12.4g karbonhidrat ve 7.8g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 185 kcal |
| Protein | 16,5 g |
| Karbonhidrat | 12,4 g |
| Yag | 7,8 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 3,3 g |
| Sodyum | 0,8 mg |
| Doymus Yag | 6,5 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet