Süt, inek, UHT, yarım yağlı (100 ml' de 1.5 g süt yağı) Kalorisi ve Besin Degerleri
Süt, inek, UHT, yarım yağlı (100 ml' de 1.5 g süt yağı), kalsiyum açısından zengin bir süt ürünüdür. 100 gramında 47 kalori, 2.9g protein, 5.4g karbonhidrat ve 1.5g yağ bulunur. Düşük kalorili yapısıyla diyet programlarına uygun bir seçenektir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 47 kcal |
| Protein | 2,9 g |
| Karbonhidrat | 5,4 g |
| Yag | 1,5 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 5,7 g |
| Sodyum | 0,1 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet