Süt, insan, erişkin Kalorisi ve Besin Degerleri
Süt, insan, erişkin, kalsiyum açısından zengin bir süt ürünüdür. 100 gramında 68 kalori, 0.7g protein, 6.8g karbonhidrat ve 4.2g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 68 kcal |
| Protein | 0,7 g |
| Karbonhidrat | 6,8 g |
| Yag | 4,2 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 6,1 g |
| Sodyum | 0,2 mg |
| Doymus Yag | 2,8 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet