Süt, keçi Kalorisi ve Besin Degerleri
Süt, keçi, kalsiyum açısından zengin bir süt ürünüdür. 100 gramında 71 kalori, 3.6g protein, 4.4g karbonhidrat ve 4.3g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 71 kcal |
| Protein | 3,5 g |
| Karbonhidrat | 4,4 g |
| Yag | 4,3 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 4,4 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 3,1 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet