Süt tozu, yağsız (100 g kuru maddede en çok 1.5 g süt yağı) Kalorisi ve Besin Degerleri
Süt tozu, yağsız (100 g kuru maddede en çok 1.5 g süt yağı), kalsiyum açısından zengin bir süt ürünüdür. 100 gramında 361 kalori, 34.8g protein, 53.4g karbonhidrat ve 0.9g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 361 kcal |
| Protein | 34,8 g |
| Karbonhidrat | 53,4 g |
| Yag | 0,9 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 4,4 g |
| Sodyum | 0,5 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet