Yoğurt, homojenize, yarım yağlı (% 2 > süt yağı ≥ % 1.5) Kalorisi ve Besin Degerleri
Yoğurt, homojenize, yarım yağlı (% 2 > süt yağı ≥ % 1.5), kalsiyum açısından zengin bir süt ürünüdür. 100 gramında 49 kalori, 4.3g protein, 3.9g karbonhidrat ve 1.8g yağ bulunur. Düşük kalorili yapısıyla diyet programlarına uygun bir seçenektir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 49 kcal |
| Protein | 4,3 g |
| Karbonhidrat | 3,9 g |
| Yag | 1,8 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 3,4 g |
| Sodyum | 0,1 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet