Cips, mısır Kalorisi ve Besin Degerleri
Cips, mısır, Türk mutfağında yer alan bir besindir. 100 gramında 530 kalori, 5.8g protein, 55.8g karbonhidrat ve 30.2g yağ bulunur. Lif açısından zengin olması sindirim sağlığını destekler.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 530 kcal |
| Protein | 5,8 g |
| Karbonhidrat | 55,8 g |
| Yag | 30,2 g |
| Lif | 5,7 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet