Çörek otu Kalorisi ve Besin Degerleri
Çörek otu, Türk mutfağında yer alan bir besindir. 100 gramında 387 kalori, 22.5g protein, 10.2g karbonhidrat ve 20.2g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 387 kcal |
| Protein | 22,5 g |
| Karbonhidrat | 10,2 g |
| Yag | 20,2 g |
| Lif | 37,1 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet