Cips, patates Kalorisi ve Besin Degerleri
Cips, patates, Türk mutfağında yer alan bir besindir. 100 gramında 516 kalori, 5.8g protein, 51.9g karbonhidrat ve 30.2g yağ bulunur. Lif açısından zengin olması sindirim sağlığını destekler.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 516 kcal |
| Protein | 5,8 g |
| Karbonhidrat | 51,9 g |
| Yag | 30,2 g |
| Lif | 6,7 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,5 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet