Et suyu, tablet (bulyon) Kalorisi ve Besin Degerleri
Et suyu, tablet (bulyon), Türk mutfağında yer alan bir besindir. 100 gramında 244 kalori, 7.6g protein, 20.7g karbonhidrat ve 13.6g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 244 kcal |
| Protein | 7,6 g |
| Karbonhidrat | 20,7 g |
| Yag | 13,6 g |
| Lif | 4,6 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet