Gofret, kakao kremalı, sütlü çikolata kaplamalı Kalorisi ve Besin Degerleri
Gofret, kakao kremalı, sütlü çikolata kaplamalı, tatlı kategorisinde yer alan bir besindir. 100 gramında 453 kalori, 5.4g protein, 66.3g karbonhidrat ve 16.6g yağ bulunur. Lif açısından zengin olması sindirim sağlığını destekler.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 453 kcal |
| Protein | 5,4 g |
| Karbonhidrat | 66,3 g |
| Yag | 16,6 g |
| Lif | 8,4 g |
| Seker | 26,5 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet