Gofret, kremalı, vanilya aromalı Kalorisi ve Besin Degerleri
Gofret, kremalı, vanilya aromalı, tatlı kategorisinde yer alan bir besindir. 100 gramında 509 kalori, 3.4g protein, 67.1g karbonhidrat ve 24.7g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 509 kcal |
| Protein | 3,4 g |
| Karbonhidrat | 67,1 g |
| Yag | 24,7 g |
| Lif | 2,4 g |
| Seker | 29,4 g |
| Sodyum | 0,1 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet