Hardal, katkısız Kalorisi ve Besin Degerleri
Hardal, katkısız, Türk mutfağında yer alan bir besindir. 100 gramında 85 kalori, 5.2g protein, 3.1g karbonhidrat ve 4.8g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 85 kcal |
| Protein | 5,2 g |
| Karbonhidrat | 3,1 g |
| Yag | 4,8 g |
| Lif | 4,2 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet