Hindistan cevizi, kuru, rende Kalorisi ve Besin Degerleri
Hindistan cevizi, kuru, rende, Türk mutfağında yer alan bir besindir. 100 gramında 682 kalori, 5.6g protein, 4.3g karbonhidrat ve 67.2g yağ bulunur. Lif açısından zengin olması sindirim sağlığını destekler.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 682 kcal |
| Protein | 5,6 g |
| Karbonhidrat | 4,3 g |
| Yag | 67,2 g |
| Lif | 18,9 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet