Kahve kreması, toz Kalorisi ve Besin Degerleri
Kahve kreması, toz, Türk mutfağında yer alan bir besindir. 100 gramında 551 kalori, 0.7g protein, 58.4g karbonhidrat ve 34.9g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 551 kcal |
| Protein | 0,7 g |
| Karbonhidrat | 58,4 g |
| Yag | 34,9 g |
| Lif | 0,3 g |
| Seker | 5,8 g |
| Sodyum | 0,3 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet