Karabiber, top Kalorisi ve Besin Degerleri
Karabiber, top, Türk mutfağında yer alan bir besindir. 100 gramında 297 kalori, 20.1g protein, 24.7g karbonhidrat ve 3.5g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 297 kcal |
| Protein | 20,1 g |
| Karbonhidrat | 24,7 g |
| Yag | 3,5 g |
| Lif | 43,2 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet