Kuru Çorba Karışımı, Mercimek Kalorisi ve Besin Degerleri
Kuru Çorba Karışımı, Mercimek, Türk mutfağında yer alan bir besindir. 100 gramında 314 kalori, 16.4g protein, 50.9g karbonhidrat ve 3.5g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 314 kcal |
| Protein | 16,4 g |
| Karbonhidrat | 50,9 g |
| Yag | 3,5 g |
| Lif | 6,5 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 4,1 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Porsiyon Bazinda Besin Degerleri
| Porsiyon | Miktar | Kalori | Protein | Karb. | Yag |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 kase | 250 g | 785 | 40,9 | 127,3 | 8,7 |
| 1 porsiyon | 300 g | 942 | 49,1 | 152,8 | 10,5 |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet