Maya, hamur, kuru Kalorisi ve Besin Degerleri
Maya, hamur, kuru, Türk mutfağında yer alan bir besindir. 100 gramında 353 kalori, 39.1g protein, 21.6g karbonhidrat ve 7.5g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 353 kcal |
| Protein | 39,0 g |
| Karbonhidrat | 21,6 g |
| Yag | 7,5 g |
| Lif | 21,6 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,1 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet