Mayonez, katkısız Kalorisi ve Besin Degerleri
Mayonez, katkısız, Türk mutfağında yer alan bir besindir. 100 gramında 676 kalori, 0.6g protein, 11.5g karbonhidrat ve 69.7g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 676 kcal |
| Protein | 0,6 g |
| Karbonhidrat | 11,4 g |
| Yag | 69,7 g |
| Lif | 0,1 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet