Mercimek, yeşil, kuru Kalorisi ve Besin Degerleri
Mercimek, yeşil, kuru, yemeklerde kullanılan bir yağ çeşididir. 100 gramında 299 kalori, 23.0g protein, 36.6g karbonhidrat ve 0.9g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 299 kcal |
| Protein | 23 g |
| Karbonhidrat | 36,6 g |
| Yag | 0,9 g |
| Lif | 26,0 g |
| Seker | 2,1 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet