Puding, kakaolu, toz Kalorisi ve Besin Degerleri
Puding, kakaolu, toz, tatlı kategorisinde yer alan bir besindir. 100 gramında 387 kalori, 2.3g protein, 84.3g karbonhidrat ve 3.3g yağ bulunur. Lif açısından zengin olması sindirim sağlığını destekler.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 387 kcal |
| Protein | 2,3 g |
| Karbonhidrat | 84,3 g |
| Yag | 3,3 g |
| Lif | 5,5 g |
| Seker | 76,3 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet