Şeker, pudra Kalorisi ve Besin Degerleri
Şeker, pudra, tatlı kategorisinde yer alan bir besindir. 100 gramında 400 kalori, 0.3g protein, 99.4g karbonhidrat ve 0.2g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 400 kcal |
| Protein | 0,3 g |
| Karbonhidrat | 99,4 g |
| Yag | 0,2 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet