Susam tohumu, kuru Kalorisi ve Besin Degerleri
Susam tohumu, kuru, yemeklerde kullanılan bir yağ çeşididir. 100 gramında 576 kalori, 16.8g protein, 2.0g karbonhidrat ve 51.2g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 576 kcal |
| Protein | 16,8 g |
| Karbonhidrat | 2,0 g |
| Yag | 51,2 g |
| Lif | 19,9 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,1 mg |
| Doymus Yag | 6,0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet