Sütlü Çikolata, antepfıstıklı Kalorisi ve Besin Degerleri
Sütlü Çikolata, antepfıstıklı, tatlı kategorisinde yer alan bir besindir. 100 gramında 557 kalori, 8.3g protein, 46.8g karbonhidrat ve 36.2g yağ bulunur. Lif açısından zengin olması sindirim sağlığını destekler.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 557 kcal |
| Protein | 8,3 g |
| Karbonhidrat | 46,8 g |
| Yag | 36,2 g |
| Lif | 5,5 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,1 mg |
| Doymus Yag | 16,8 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet