Un, düşük proteinli, glutensiz, PKU Kalorisi ve Besin Degerleri
Un, düşük proteinli, glutensiz, PKU, Türk mutfağında yer alan bir besindir. 100 gramında 348 kalori, 2.7g protein, 81.0g karbonhidrat ve 0.4g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 348 kcal |
| Protein | 2,7 g |
| Karbonhidrat | 81,0 g |
| Yag | 0,4 g |
| Lif | 4,8 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet