Vanilin, şekerli Kalorisi ve Besin Degerleri
Vanilin, şekerli, Türk mutfağında yer alan bir besindir. 100 gramında 386 kalori, 0.4g protein, 95.4g karbonhidrat ve 0.1g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 386 kcal |
| Protein | 0,4 g |
| Karbonhidrat | 95,3 g |
| Yag | 0,1 g |
| Lif | 1,0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet